זוגיות במתנה - טיפול זוגי | ייעוץ זוגי | טיפול משפחתי | אריאל שער מנדל

Home   זוגיות במתנה

זוגיות במתנה

ID-10031379אני מטפלת באנשים,בזוגות ובמשפחות שנים רבות ובמסגרות מגוונות.
פגשתי אנשים רבים המחפשים את דרכם,זוגות המנסים בכל כוחם לשמור על הזוגיות שלהם ועל התא המשפחתי,אנשים המחפשים פתרונות לבעיות או קשיים בחייהם במטרה לחיות טוב יותר ולספק מסגרת בריאה יותר לעצמם וליקיריהם.

בזכות אנשים רבים אשר פנו אלי ביוזמתם ובקשו יעוץ, תמיכה וכלים יעילים לשלבים המשמעותיים בחייהם, גם כאשר לא היו קשיים מיוחדים אלא בעיקר אחריות ורצון להצליח, בזכותם נולד הפרויקט החדש שלי – "זוגיות במתנה".

הרעיון העיקרי הינו לאפשר לזוגות הנמצאים בצמתים משמעותיים בחייהם להיפגש עמי ולחוות חוויה מהנה ומועילה במטרה להתחיל את דרכם ברגל ימין ובהצלחה וכל זאת בכיף ובחיזוק האהבה הקיימת.
הזוג יכול לרכוש לעצמו את השובר (מפגש חוויתי עם אריאל) ולפנק את עצמם בסוג של "ספא" לקשר הזוגי. קיימת גם אפשרות להפתיע את יקיריכם במתנה מקורית, משמעותית ומרגשת לאותם שלבי החיים המאתגרים בחיי בני זוג:

מתנת לידה
מתנת יום נישואין
מתנה מקורית לאירוסין וחתונה
רילוקיישן Relocation

לאותם שלבי החיים הכה מרגשים בחיינו אך גם משמעותיים מאד,זקוקים בני הזוג לעתים להכוונה טובה ומהנה המאפשרת הצלחה מרובה .
"זוגיות במתנה " מאפשרת לכל זוג לחוות את חייהם המשותפים בצורה טובה והרמונית ביותר.

מהי "זוגיות במתנה" ?
• מפגש חוויתי ומרגש עם מומחית לזוגיות ומשפחה
• בילוי זוגי מהנה המשלב משחק וחוויה רומנטית
• כלים מעשיים לזוגיות מוצלחת

לסיכום,ברצוני להמליץ בכנות רבה על ההתנסות הזו מתוך אמונה כי רצוי לרכוש את הכלים הנכונים והיעילים לזוגיות מוצלחת תוך כדי הנאה כאשר הקשר הזוגי הינו בפריחה ובכך להעניק לכל זוג ואדם סיכויים גבוהים יותר לשמור על קשר זוגי מספק ומעשיר בעולם המודרני ועתיר האינטנסיביות סביבנו.

בקרו באתר זוגיות במתנה

Switch to our mobile site